06-46293456 info@solhoveniers.nl

Overkapping met sedumdak

Een fraai hardhouten terras langs het water, met een mooie overkapping die voorzien is van sedumbeplanting. Wat een droomplek!

  • Periode: augustus 2021
  • Opdrachtgever: Particulier –
    Zoetermeer
  • Project: Overkapping | terras

Over dit project

Voor de aanleg van deze overkapping in Zoetermeer gebruikten we diverse materialen:

  • FCS Hardhout
  • FCS hardhouten palen
  • Douglash palen
  • EPDM dak
  • Sedum beplanting
  • Metalen hang en sluitwerk
Mooie onderhoudsvriendelijke tuin
Terras van FSC hardhout

Het terras ligt lager dan de tuin en is via een door ons op maat gemaakte hardhouten trap te bereiken. Het terras aan het water is bewust een stuk lager zodat er meer te genieten is van het water en de prachtige rietkragen die vol leven zitten. 

Het terras is gemaakt van FSC hardhout. Op het terras plaatsen wij een op maat gemaakte overkapping en een klein tuinschuurtje. Bijzonder is het dak, dat we voorzien hebben van sedumbeplanting. En tenslotte nog een op maat gemaakt hekwerk van douglash voor de veiligheid. 

Meer projecten

Waterbuffer tank & Vlonder te Oude Ade

Waterbuffer tank & Vlonder te Oude Ade

Waterbuffer tank & vlonder in Oude MadeOok leuk, één project en twee totaal verschillende dingen. De enige ...
Schuur op maat in Leiden

Schuur op maat in Leiden

Schuur op maat LeidenEen schuur op maat is heel handig, zeker als er een overkapping aan zit om toch even je ...
Terras en overkapping aan het water in Zoetermeer

Terras en overkapping aan het water in Zoetermeer

Terras en overkapping aan het water te ZoetermeerHet gebruik van verschillende hoogten en verschillende materialen ...
Houten entree in Pijnacker

Houten entree in Pijnacker

Houten entreeEen bijzonder project waar we een houten entree hebben gemaakt, met overkapping, trappen, terrs en ...